Mobiiltelefon
+86-13273665388
Helistage meile
+86-319+5326929
E-mail
info@milestonea.com

Kvaliteetne täisvoolu õlifilter P559000 Donaldsonile

Lühike kirjeldus:

Kõrgus: 300 mm
Välisläbimõõt: 119 mm
Sisemine läbimõõt: 102 mm
Kaal: 1,513 kg
Keermemõõt (toll): M95 x 2,5
Päritolukoht: Hebei, Hiina
Kaubamärk: MST
Materjal: raud+filterpaber, paber ja metall
Kvaliteet: kvaliteetne
Tarneaeg: 7-15 päeva
Pakendi üksikasjad: 1. Kohandatud 2. Neutraalne pakkimine 3. MST pakkimine
Garantii: 5000-10000 miili
HS -kood: 8421230000


Toote üksikasjad

Toote sildid

Ristviide

CASE IH 76612210
CASE IH 84385571
CASE IH 87408494
CUMMINS 2882674
CUMMINS 3101869
CUMMINS 3406809
CUMMINS 4906633
DOOSAN 47400034
DYNAPAC 945949
EUCLID E12979663
FIAT-HITACHI 76194865
GROVE 9414101645
INGERSOLL-RAND 23020407
INGERSOLL-RAND 54662028
KOBELCO 76612210
HYSTER 1415822
KOMATSU 62165-45110
LIEBHERR 10332314
LINDE 3562229031
SISU 1216 400571
SPERRY NEW HOLLAND 76612210
SPERRY NEW HOLLAND 84385571
TEREX 15275439
TEREX 1550 1271
ALCO FILTER SP-1444
BALDWIN BD7154
BALDWIN BD7509
COOPERS LSF 5190
DONALDSON P559000
DT 2.11133
DT varuosad 2.11133
FIL FILTER ZP 3151 MG
FLEETGUARD LF9001
FLEETGUARD LF9031
FLEETGUARD LF9080
FRAM PH8691
GUD FILTRID Z 603
KNECHT OC 516
LUBERFINER LFP 9001
MAHLE FILTER OC 516
MAHLE ORIGINAL OC 516
MANN-FILTER WP 12120
MANN-FILTER WP 12 120/1
PUROLAATOR L 65329
SCT Saksamaa SK 5804
SogefiPro FT5840
WIX FILTRID 57746
WIX FILTRID 57746XD

LJK (1)
Meie toodete eelised
(1) Sellel on hea õhu läbilaskvus ja stabiilne jõudlus.
(2) Suur kokkuklapitav filter, rohkem kokkupandavat filterpaberit.
(3) Filtrielemendil on suur pindala ja pikk kasutusiga.
(4) Suur õhuvool ja madal takistus muudavad mootori võimsamaks.
LJK (2)


  • Eelmine:
  • Järgmine:

  • Kirjutage oma sõnum siia ja saatke see meile